Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2020

booked.net

Jaunumi

21. septembris - Starptautiskā miera diena

MD 0 CopyStarptautisko miera dienu 1981. gadā ieviesa ANO Ģenerālā asambleja. Šajā dienā tiek rīkoti izglītojoši un informatīvi pasākumi par miera jautājumiem. Šajā dienā visi cilvēki tiek aicināti ne tikai aizdomāties par mieru, bet arī veikt nepieciešamos soļus tā saglabāšanai.
Keitas Jonānes (11.b) uzruna: “Šodien, 19. septembrī, mēs svinam starptautiskās miera dienas svētkus. Šajā laikā visas pasaules skolas stāda kokus. To rīko ENO – globāla virtuāla skola un tīkls ilgtspējīgai attīstībai. Šī akcija aizsākās tādēļ, ka pasaule sāka saskarties ar nopietnām vides problēmām. Vide nav ne tikai viens iestādīts koks, bet arī mūsu atturīgā, skaistā un visiem tik mīļā Latvijas daba. Par dabu būtu jādomā mums visiem - gan jauniem, gan veciem. Šajā akcijā piedalās 10 000 skolu. Ādažu vidusskolas Eiropas klubs šajā akcijā piedalās no 2005. gada, stādot koku kā miera un stipruma simbolu. Šis jau ir 12 gads iesaistoties šajā projektā un tā jau ir kļuvusi kā tradīcija mūsu skolā. Tas ir mūsu, kā iedzīvotāju pienākums, kopt un saudzēt savu apkārtējo vidi. Lai mūsu iestādītie koki aug stipri un vareni! Un to spēks, lai mājo mūsos!”   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search