Vārda dienu svin: Daina, Dainida, Dainis / 23.10.2019

Grupu nodarbība “Es vairs neesmu bērns!”

IMG 2548 Copy23. septembrī 6.a, 6.e un 6.g klašu skolēniem notika grupu nodarbība “Es vairs neesmu bērns!” par cilvēka ķermeņa nobriešanu pubertātes laikā, lai sniegtu jauniešiem pamatzināšanas par savu ķermeni un palīdzētu izprast dažādās emocijas, kuras viņi piedzīvo pubertātes laikā.
Ar jauniešiem nodarbību laikā tiek diskutēts par psiholoģiskajām un fizioloģiskajām pārmaiņām, kas notiek pubertātes laikā. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jautājumam, kā saprasties ar vecākiem un pretējo dzimumu. Grupu nodarbības notika atsevišķi meitenēm un atsevišķi zēniem. Gan meitenes, gan zēni varēja uzdot vēl neskaidros jautājumus un saņemt atbildes uz tiem.   Foto
Paldies biedrības "Papardes zieds" speciālistiem: Ritai Kubuliņai un Oskaram Bērziņam.
6.cd klašu skolēniem nodarbība “Es vairs neesmu bērns!” notika 19. septembrī, bet 6.bl klašu skolēniem nodarbība notiks 25. septembrī.