Vārda dienu svin: Liega, Olga, Zita, Zigita / 11.08.2020

booked.net

Jaunumi

Grupu nodarbība “Es vairs neesmu bērns!”

IMG 2567 Copy25. septembrī 6.b un 6.l klašu skolēniem (zēniem atsevišķi un meitenēm atsevišķi) notika izglītojoša grupu nodarbība “Es vairs neesmu bērns!”. Nodarbību vadīja jauniešu konsultanti un sabiedrības veselības speciālisti Rita Kubuliņa un Gatis Pavārs, kuri ir beiguši biedrības „Papardes zieds” apmācību un saņēmuši sertifikātus par to, ka viņiem ir zināšanas par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem, prasmes vadīt grupu, veidot diskusijas un izmantot interaktīvas metodes. Nodarbības mērķis bija: Sniegt jauniešiem pamatzināšanas par savu ķermeni un palīdzēt izprast dažādās emocijas, kuras viņi piedzīvo pubertātes laikā. Ar jauniešiem tiek diskutēts par psiholoģiskajām un fizioloģiskajām pārmaiņām, kas notiek pubertātes laikā. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jautājumam, kā saprasties ar vecākiem un pretējo dzimumu. Gan meitenes, gan puiši var uzdot vēl neskaidros jautājumus par ķermeņa attīstību u.c. 6.acdeg skolēniem nodarbības jau ir notikušas un jauniešu redzējumā tās ir bijušas ļoti vajadzīgas un lietderīgas.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search