Vārda dienu svin: Liega, Olga, Zita, Zigita / 11.08.2020

booked.net

Jaunumi

Dzejas dienas – 2019

Dzd 1 CopyTradīcija, kas septembrī skolas gaiteņus padara krāsainākus, kas lasītājos rada rudenīgi poētisku noskaņojumu vai, piesaistot uz mirkli uzmanību, palīdz rast atbildi uz kādu jautājumu, ir Dzejas dienas.
Šogad, īstenojot literatūras, vizuālās mākslas un kulturoloģijas kopprojektu, Ādažu vidusskolas 5.-12. klašu skolēni bija pārlapojuši ne vienu vien dzejas krājumu, atraduši sev tuvākās rindas, tās interpretējuši vizuālos tēlos, simbolos, nosacītās zīmēs, ritmos un asociācijās, rodot jaunas domas un atziņas, kā arī vienlaikus izdzīvojot tik daudz emociju.
5. klašu skolēni izveidoja Dzejas koku, 6. klases darbojās ar tekstā minētajiem debess ķermeņiem, pārvēršot tos ornamentos un latvju zīmēs, 7. klases apturēja dzejoļa fotomirkli, to ietērpjot melnbaltos siluetos, 8. klases vizualizēja dzejoļa sižetu, 9. klases iepazinās ar dzejnieku dzīves gājumu un apliecināja dažādu stilu prasmes, 10. klases dzejas tekstu sabalsoja ar abstraktu kompozīciju, 11. klases radīja dzejnieku portretus, tos samēroja ar dzejā pausto noskaņu, bet 12. klašu kolāžas apliecināja mūsdienu laikabiedru atainojumu jaunākajā latviešu dzejā.
Aicinām iepazīties!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search