Vārda dienu svin: Daina, Dainida, Dainis / 23.10.2019

9.e klase mācību pārgājienā

WhatsApp Image 21 Copy20. septembrī 9.e klase devās pārgājienā ar mērķi izzināt Latvijas dabu, iepazīties ar  kaimiņu novadiem un vēstures liecību – Zaļo dzelzceļu –  vairs neesošu dzelzceļu, posmā Skulte – Limbaži.
Pārgājiens sākās ar braucienu uz Carnikavu un no Carnikavas ar vilcienu uz Skulti. No Skultes stacijas ceļš vairāku kilometru garumā veda pa vairs neesošu dzelzceļa posmu, vien akmeņi un uzbērums liecināja par reiz bijušo dzelzceļu. Šo posmu dēvē arī par Zaļo dzelzceļu, kuru bieži izmanto velobraucēji.
Nogriežoties no Zaļā dzelzceļa 9.e klases ceļš turpinājās pa zemes ceļu uz Skultes muižu un no tās uz Limbažu novadu Stūrīšu mājām. Kopā, kājām, tika mēroti 19 km. Tas bija fantastiski!   Foto