Vārda dienu svin: Aisma, Askolds / 06.08.2020

booked.net

Jaunumi

Akcija “Otrā dzīve iepakojuma materiāliem”

Iepak 1Ādažu vidusskolas Ekoskolas padome un videi draudzīgā dzīvesveida atbalstītāji 1.oktobrī tikās uz kopīgu radošo darbu - gaiteņa sienu noformēšanu, izmantojot izlietotus iepakojumu materiālus.
Mūsu mērķis bija īsā laikā savākt dažādu preču iepakojuma materiālus, pavērot, cik ātri tas ir izdarāms un cik patiesībā daudz nevajadzīgu iepakojumu mums ir visapkārt. Varbūt no tā varētu izvairīties? Vai šo daudzumu būtu iespējams samazināt? Ekoskolas darbības un aktivitāšu mērķi allaž būs vērsti uz dabas saudzēšanu un cilvēka negatīvās ietekmes mazināšanu.
Mēs izveidojām divus kokus, kas apskatāmi B korpusa 2. stāva gaitenī. Visi interesenti ir laipni aicināti apskatīt šo veikumu! Skolotāji var izmantot šos kokus kā uzskates materiālu savās stundās, kuru tēma ir saistīta ar apkārtējo vidi, tās saudzēšanu un cilvēka lomu dabas saglabāšanā.   Foto
Turpināsim kopīgi darboties un domāt zaļi!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search