Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2020

booked.net

Jaunumi

8.b klase velopārgājienā – ekskursijā

20190920 100010 Copy20. septembrī 8.b klase devās ekskursijā ar riteņiem. Kopā apmeklējām 4 vietas, vienā no tām mēs atpūtāmies. Ekskursiju sākām no rīta. Pirmā vieta, līdz kurai bijām aizbraukuši, bija mākslinieku darbnīca, kurā kopīgi izveidojām gleznu ar saviem parakstiem.
Tālāk devāmies uz Ūdensapgādes muzeju. Muzejā uzzinājām par ūdensapgādes sistēmas izveidošanu, apskatījām senās un jaunās ūdensapgādes iekārtas, kā arī uzzinājām, kādā veidā ūdeni piegādāja uz cilvēku mājām senāk.
Nākamā mūsu apstāšanās vieta bija ,,Tarragon” lidmašīnu ražotne. Tur varēja aplūkot lidmašīnu karkasus dažu lidmašīnu motorus , kā arī nedaudz redzēt lidmašīnu tapšanas darba procesu. Visas lidmašīnas, ko ražoja bija mazas, bet daudzus izbrīnīja tas, kad šīm mazajām lidmašīnām nepieciešams daudz degvielas.
Mūsu atpūtas vieta pie mūsu klases biedra Hugo, mājās. Neskatoties uz nelielo lietu, visi labi pavadījām laiku. Daži spēlēja basketbolu, daži sēdēja zem nojumes un ēda desiņas, bet citi cepa desiņas.
Mūsu ekskursijas galapunkts bija “Ādažu čipsu” fabrika. Tur uzzinājām cik daudz nepieciešams kartupeļu katrai paciņai, rādīja, kādu ceļu caur dažādām iekārtām jāiziet kartupelim, lai nokļūtu paciņās. Pastāstīja kādām garšām priekšrocību dod citās valstīs. Pats interesantākais mums šķita radīt katram savu čipsu garšu, no pašu izvēlētajām garšvielām.
Pēc velopārgājiena - ekskursijas visi ar daudz iespaidiem, nedaudz piekusuši bet laimīgi devāmies mājās.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search