Vārda dienu svin: Daina, Dainida, Dainis / 23.10.2019

7.a klase mācību ekskursijā

7a LVUGDm20. septembrī 7.a klases skolēni apmeklēja Latvijas Ugunsdzēsības muzeju Hanzas ielā 5, Rīgā.
Skolēni, apskatot muzeja ekspozīciju un klausoties gida stāstījumā, iepazinās  ar Latvijas ugunsdzēsības un civilās aizsardzības vēsturi no 19. gadsimta vidus līdz mūsdienām, kā arī apguva praktiskas iemaņas dzēšanā, piedaloties viktorīnās un noskatoties dokumentālus videomateriālus, lai apzinātos savu gatavību korektai rīcībai iespējamu katastrofu gadījumos.
Īpašu interesi izraisīja ekspozīcijas par tehnisko aprīkojumu, apģērbu, par ugunsdzēsēju darbu terorisma apstākļos un zemestrīcēs un citās katastrofās.
Skolēnu atsauksmes: “Radās izpratne par darba sūrumu”, “Pret uguni nedrīkst attiekties vieglprātīgi!”