Vārda dienu svin: Dzirkstīte, Anta, Antonija / 07.12.2019

Ekskursija uz zinātkāres centru ZINOO

7a 2okt 1Skolas soma LV100 krasains Copy2. oktobrī 7.a klases skolēni apmeklēja zinātkāres centru ZINOO Cēsīs, kura mērķis ir atraisīt cilvēkā dabisko zinātkāri par sevi, apkārtējo pasauli un tehnoloģijām, pierādot, ka katram cilvēkam piemīt unikāls potenciāls. Klausoties gida stāstījumā, skolēni iepazina centrā esošos eksponātus, elektrības un kosmosa istabu, fizikas pasaules noslēpumus, kā arī paši izmēģināja ZINOO piedāvātās interaktīvās ekspozīcijas un dažādas tehnoloģijas.
Arhitektūras nodarbības laikā skolēni, paši aktīvi līdzdarbojoties, mēģināja uzbūvēt visaugstāko un izturīgāko māju; noskaidroja, kādas zināšanas nepieciešamas arhitektam; pētīja celtņu  kultūrvēsturisko nozīmi.
Skolēnu atsauksmes:
“Patika, ka bija iespēja visu laiku darboties”
“Brīvība – dari, ko gribi, pētī – ko gribi”, “Neviens neteica – to nedrīkst un šo nedrīkst, tikai ievēro noteikumus!”
Paldies projekta “Latvijas skolas soma” dotajai iespējai apmeklēt ZINOO centru.   Foto