Vārda dienu svin: Liega, Olga, Zita, Zigita / 11.08.2020

booked.net

Jaunumi

Konkursā “Gudrs vēl gudrāks”

image1 09. oktobrī mēs, 7.e klases skolēni, braucām atbalstīt mūsu klasesbiedreni Edi Monu Kraukli erudīcijas spēlē “Gudrs vēl gudrāks“. Tur bija ļoti interesanti, jo tur bija dažādas izklaides atbalstītājiem. Mēs saņēmām balvu par labākajiem plakātiem, tādēļ trīs cilvēkiem bija iespēja doties pusdienās ar vienu no raidījuma vadītājiem Kasparu Ozoliņu minēt dažādus ēdienus. Spēles beigās bija koncerts, kura laikā kārtīgi izdejojāmies. Dažiem bija iespēja izmēģināt būt par operatoru. Mūsu skaisto plakātu dēļ, bija iespēja tikt intervētiem par Edi Monu, un pastāstīt interesantus faktus par viņu. Mums ļoti patika! Mēs lepojamies ar savu klases biedreni Edi Monu un priecājamies, ka ik dienu skolā varam būt kopā!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search