Vārda dienu svin: Liega, Olga, Zita, Zigita / 11.08.2020

booked.net

Jaunumi

Labo Darbu Nedēļa – 9.e klase

IMG 20191009 190000 CopyŠogad Labo darbu nedēļas ietvaros 9.e klase par savu labo darbu izvēlējās pavadīt laiku kopā ar cilvēkiem no “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns””, kā arī atbalstīt organizāciju Palīdzēsim.lv.
Ar biedrību “Rīgas pilsētas “Rūpju bērns””, un konkrēti ar Mēness mājas iemītniekiem, klasei ir izveidojusies nu jau salīdzinoši regulāra komunikācija un sadraudzība. Pagājušajā mācību gadā tikāmies 2 reizes, rudenī – kopīgā Rīgas zoodārza apmeklējumā un Ziemassvētkos – ciemojāmies Mēness mājā ar nelielu koncertu un sarūpētajām dāvanām. Šogad 9. oktobrī 9.e klase sarūpēja ielūgumus un kopīgi apmeklēja Rīgas Dinamo hokeja spēli. Lieki teikt, ka spēle bija visai dinamiska un vainagojās ar uzvaru, kas pastiprināja gan jauniešu, gan Mēness mājas iemītnieku prieku par kopā pavadīto laiku.
Paralēli hokeja spēlei un laikam kopā ar "Rūpju bērnu", 9.e klases jaunieši ar savu brīvprātīgo darbu atbalstīja organizāciju Palīdzēsim. Jaunieši pirms hokeja spēles un periodu starplaikos vāca ziedojumus, piedāvājot hokeja līdzjutējiem iegādāties loterijas biļetes. Spēles noslēgumā tika izlozēta Colton Giillies hokeja nūja.
Ziedojumu vākšanā mūsu jaunieši fantastiski pastrādāja, tika savākti 870,36 euro, kas ir 2x vairāk kā iepriekšējās spēlēs!!! Palīdzēsim.lv vadītāja Ilze Skuja izteica visiem 9.e klases jauniešiem lielu un sirsnīgu paldies par lielisko darbu, un izteica piedāvājumu iesaistīties biežāk Palīdzēsim.lv brīvprātīgajos darbos. Foto
Paldies 9.e klases audzinātājai Inesei Laubenbahai.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search