Vārda dienu svin: Strauta, Grieta / 23.01.2020

booked.net

Jaunumi

Paldies 4.c klasei par dāvinājumu bibliotēkai!

IMG 10191011 115000 CopyĀdažu sākumskolā bibliotēka ar lasītavu izvietota plašās, gaišās telpās, kur radīta iespēja daudzveidīgai bibliotekārai darbībai, taču diemžēl pagaidām bibliotēkas krājumā ir pavisam nedaudz lasāmo grāmatu, bet pamatā - mācību un metodiskā literatūra. Tādēļ nenovērtējama ir 4. c klases iniciatīva Labo darbu nedēļā dāvināt bibliotēkai grāmatas.
Dāvinājums nebija tikai formāls akts, bet pārdomāts notikums. Skolēni tam bija nopietni gatavojušies, iepriekš gan izveidojot krāsaini ilustrētas kartītes, kurās atklāj savas domas par lasīšanas nozīmīgumu un bibliotēkas apmeklēšanu, gan dāvinājumā ieliekot vēlējumu nākamajiem lasītājiem. Bibliotēka saņēma jaukas un vērtīgas grāmatas (arī enciklopēdijas un izglītojošu literatūru), kas iepriekš bija priecējušas pašus dāvinātājus, un turpmāk tās ieinteresēs dažāda vecuma lasītājus.
Ierodoties ar dāvinājumu, skolēni arī uzdeva jautājumus par bibliotēkas un bibliotekāra darbu, lasīšanu, grāmatu veidiem. Kaut arī bija jāšķiras no mīļas grāmatas (vai pat vairākām!), skolēni bija priecīgi un lepni par savu labo darbu.
Paldies 4.c klases audzinātājai, skolēniem un vecākiem!

Bibliotekāre Edīte Kāna

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search