Vārda dienu svin: Strauta, Grieta / 23.01.2020

booked.net

Jaunumi

Karjeras atbalsta pasākums – nodarbības 5.abdegl klašu skolēniem “Nākotnes profesijas”

IMG 2658 Copy15. oktobrī skolā viesojās Diāna Daktiņa, bijusī skolas 9. klases absolvente. Atraktīvā un aizraujošā veidā ar 5. klašu skolēniem tika runāts par nākotnes profesijām, kopā ar skolēniem tika uzkāpts pa karjeras kāpnēm līdz nākotnes – 2030. gada profesijām. Noskaidrojās, ka izzušanas riskam pakļautas profesijas, kuras varēs automatizēt un to darbu uzticēt robotiem: kasieri, šoferi, bibliotekāri, sporta tiesneši, rūpnīcu darbinieki, biļešu pārdevēji, ceļojumu aģenti, u.c. Savukārt, nākotnes profesiju lauciņā savu vietu ieņems profesijas, kurās nepieciešama cilvēka kreativitāte, radošums un spēja izgudrot: mākslinieki, zinātnieki, izgudrotāji, inženieri, komponisti, ekoloģijas speciālisti un profesijas, kurās nepieciešamas cilvēka zināšanas un komunikācijas spējas: medmāsas, psihoterapeiti, ārsti, biznesmeņi, tiesneši, advokāti, skolotāji.   Foto
Paldies, Diāna, par nodarbību!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search