Vārda dienu svin: Ginta, Gunda, Gunta / 28.03.2020

booked.net

Jaunumi

Konkurss “Ozolzīles” 5.d - 9.d un latviešu valodas olimpiāde 7.d - 8.d klasēm

IMG 20191016 100000 CopyRudens… Ražas novākšanas laiks dabā. Ozolam, kurš katru rītu mūs sveicina aiz kabineta loga, tāpat kā katru gadu, arī šogad ir bagāta ozolzīļu raža. Mums –Ādažu vidusskolas 5.d-9.dklašu skolēniem latviešu valodā un literatūrā mazākumtautību izglītības programmā – tas ir pirmo mācību gada sasniegumu laiks.
Katrā klasē visi skolēni ir cītīgi mācījušies dzejoļus no galvas, uzrakstījuši pārspriedumus, apliecinājuši savas klausīšanās, lasīšanas, rakstīšanas un valodas lietojuma prasmes pārbaudes darbā. Zinošākie skolēni kā ozolzīlēni ir sakrituši talantu groziņā un šajā mācību gadā jau ir piedalījušies tradicionālajos skolas pasākumos-latviešu valodas olimpiādē un izteiksmīgās runas konkursā ,,Ozolzīles.” Šogad konkursa dzejoļu tēmas saistītas ar Latvijas dabu: kokiem, debesīm, mākoņiem un vēju, upēm un jūru. Cik izjusti un patriotiski skan dzejoļi! Skolēnu sasniegumi ir lieliski! Tik bagāts godalgoto un atzinību klāsts! Izteiksmīgās runas konkursā tika apbalvoti visi 5.d-9.d klašu dalībnieki.
Divas skolas latviešu valodas olimpiādes uzvarētājas –Aleksandra Lomakina (8.d) un Diāna Golubjatņikova (7.d) jau 18. oktobrī piedalīsies Rīgas un Pierīgas latviešu valodas (izglītības iestādēm, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu) 36.olimpiādes 2. posmā 7. un 8. klašu skolēniem. Novēlēsim viņām veiksmi! Prieks un gandarījums mācīt tādus skolēnus!   Foto
Paldies latviešu valodas un literatūras skolotājai Regīnai Eihmanei.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search