Vārda dienu svin: Inuta, Brencis, Audris / 10.08.2022

booked.net

Jaunumi

Datorium nodarbības 8. - 12. klašu skolēniem

IMG 2733 Copy18. oktobrī 8. - 12. klašu skolēni piedalījās Datorium nodarbībās par programmēšanas un digitālo tehnoloģiju tēmām. Nodarbības laikā tika runāts par profesiju digitalizāciju un to, kā šodien programmēšanas un digitālās prasmes pielieto daudzās profesijās – ne tikai IT nozarē, bet arī medicīnā, finansēs, jurisprudencē, iznženierzinātnēs, mūzikā, žurnālistikā, lingvistikā, mārketingā un daudzās citās.
Tehnoloģiju un digitālo prasmju aktualitāti ir akcentējusi arī Izglītības un zinātnes ministrija, pasludinot 2019./2020. mācību gadu par Tehnoloģiju gadu.
Paldies nodarbību vadītājiem! Paldies par piedāvājumu, par iespēju izmēģināt praktiski darboties un radīt savu pirmo aplikāciju “Vislatvijas programmēšanas stundā ar Datorium”:
Reģistrācija – https://ej.uz/datorium-codeweek
23. oktobrī skolēni vecumā no 14-19 gadiem kā arī ikviens interesents tiek aicināti iegūt jaunu pieredzi savas pirmās aplikācijas veidošanā, programmēšanas skolas Datorium pedagoga vadībā, piedaloties tiešsaistes mācību stundā latviešu vai krievu valodā! Video instrukcijas par to, kā sagatavot savu datoru, var noskatīties:
LV https://www.youtube.com/watch?v=OsuSRay_Cfk
RU https://www.youtube.com/watch?v=FGlJd4Sa2kk
Lai piedalītos vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu. Pasākums ir bezmaksas, tas notiek Eiropas programmēšanas nedēļas ietvaros (www.codeweek.eu)
PIESAKIES! IZMĒĢINI! Lai lietderīgi pavadīta stunda!   Foto   Prezentācija

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search