Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis / 17.11.2019

Konkurss “Erudīts – 2019!”

Erud 0 CopyErud 1 Copy18. oktobrī Sējas pamatskolā notika Pierīgas novadu skolu sākumskolas 3. klašu skolēnu komandu konkurss “Erudīts - 2019”. Šogad konkursa tēma “Zaļā Latvijā dzīvojam zaļi!”
Ādažu vidusskolas 3. klases mērķtiecīgi gatavojās šim konkursam. Skolēni atkārtoja dažādus zīmīgus notikumus par Latviju, Latvijas dabu, Latvijas nacionālos simbolus u.c. No visām klasēm tika izveidotas trīs draudzīgas komandas, kuras čakli gatavojās prezentēt savu komandu ar konkursa mājas darbu - iepazīstināšana ar savu komandu un skolu “100 vārdos par mums”.
Konkursā komandām vajadzēja demonstrēt savas prasmes un zināšanas dabas un vides izglītībā. Konkursa uzdevumi bija veidoti, ļoti dažādi: anagrammas, rēbusi, matemātiskie, angļu valodas, loģiskās domāšanas, netradicionālie u.c. Tomēr galvenā vērība tika veltīta skolēnu zināšanu praktiskajam lietojumam, radošai darbībai, asprātībai un veiklībai.
Konkursā veiktos uzdevumus vērtēja Pierīgas novadu apvienības izveidota komisija. Konkursa noslēgumā tika paziņoti rezultāti un komandas tika apbalvotas. Paldies skolēniem un skolotājām par ieguldīto darbu. Apsveicam!!!

1. vietu izcīnīja Ādažu vidusskolas komanda: Anna Kate Tolbert (3.b), Mārtiņš Auns (3.b), Elza Liepiņa (3.g), Henrijs Banga (3.g).
  2. vietā ierindojās Ādažu vidusskolas komanda: Kate Rugaine (3.a), Amanda Ūdre (3.a), Lauma Līva Saklaure (3.c), Rūdolfs Zeibots (3.c).

Pateicību saņēma Ādažu vidusskolas komanda: Grigorijs Svoboda (3.d), Arturs Andrijausks (3.d), Aleksandra Radionova (3.d), Raivo Lavendels (3.e).