Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis / 17.11.2019

Dalība LNMM izglītības programmā “Nāc muzejā!”

LNMM E1LNMM E2

Skolas soma LV100 krasains Copy2019./2020. mācību gadā Ādažu vidusskolas kluba "Mazie eiropieši" pamatskolas grupas skolēni turpina līdzdalību LNMM izglītības programmā "Nāc muzejā", programmas mērķis - veicināt iekļaujošas sabiedrības attīstību, rosināt empātiju, sapratni un sadarbību un programmas ietvaros skolēni gūst ne tikai mākslas un kultūras pieredzi, bet arī iespēju iepazīt un labāk izprast savus vienaudžus.
2019. gada 14. oktobrī notika programmas atklāšanas pasākums mākslas muzejā Rīgas Birža. Kluba "Mazie eiropieši" dalībniekiem bija iespēja satikt skolēnus no dažādiem Latvijas novadiem un piedalīties radošajās darbnīcās LNMM muzeju kuratoru vadībā. Radošajās darbnīcās skolēni darināja mūzikas instrumentus un maskas un apgleznoja cepumus.
Pēc pasākuma bērni dalījās ar saviem iespaidiem. Protams, visvairāk skolēnus aizrāva cepumu apgleznošanas darbnīca, kā arī Rīgas Biržas krāšņās telpas. Pa ceļam uz muzeju iepazinām Jēkaba ielas kultūrvēsturiskos objektus.
Šī bija arī lieliska iespēja saliedēt kluba dalībniekus un radīt viņos interesi par bagāto mākslas pasauli.