Vārda dienu svin: Ginta, Gunda, Gunta / 28.03.2020

booked.net

Jaunumi

Labo Darbu Nedēļa – 4.e klase

4.e 14.e 24.e 3Jau septembra mēnesī dodoties ekskursijā uz Ādažu sākumskolas bibliotēku, 4.e klases skolēniem kopā ar vecākiem radās ideja papildināt bibliotēkas plauktus ar interesantām, sākumskolas vecuma bērniem atbilstošām grāmatām. Atsaucoties aicinājumam Labo darbu nedēļā, skolēni aktīvi ziedoja grāmatas. Tagad Ādažu sākumskolas bibliotēkā grāmatu krājums papildināts ar vairāk nekā 60 grāmatām. To vidū ir aizraujošās A. Lindgrēnas, R. Blaumaņa, M. Stārastes grāmatas, krāsainās latviešu tautas un literārās pasakas, kā arī bērnu enciklopēdijas. Bibliotēkas krājumu papildina vērtīgs dāvinājums "Nacionālā enciklopēdija Latvija 100” ar plašu faktoloģisko pārskatu par valsti pēc neatkarības atjaunošanas. Paldies, Evelīnas Kokorevičas vecākiem!
Esam pateicīgi ikvienai ģimenei par aktīvu atbalstu. Lai katram ir vēlme ko jaunu uzzināt, atklāt un nokļūt kādā jaunā vietā ar skaistu grāmatu palīdzību!
Domājot par planētas piesārņojuma samazināšanu, otrreizējo resursu izmantošanu, no veciem T-krekliem izveidojām savas sporta somas! Zēniem radās ideja rudens brīvdienās izgatavot putnu būrīšus, putnu barotavas.
Izrādās labos darbus darīt ir viegli! Darot kopā, var paveikt daudz labu darbu!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search