Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis / 17.11.2019

Labo Darbu Nedēļa – 4.e klase

4.e 14.e 24.e 3Jau septembra mēnesī dodoties ekskursijā uz Ādažu sākumskolas bibliotēku, 4.e klases skolēniem kopā ar vecākiem radās ideja papildināt bibliotēkas plauktus ar interesantām, sākumskolas vecuma bērniem atbilstošām grāmatām. Atsaucoties aicinājumam Labo darbu nedēļā, skolēni aktīvi ziedoja grāmatas. Tagad Ādažu sākumskolas bibliotēkā grāmatu krājums papildināts ar vairāk nekā 60 grāmatām. To vidū ir aizraujošās A. Lindgrēnas, R. Blaumaņa, M. Stārastes grāmatas, krāsainās latviešu tautas un literārās pasakas, kā arī bērnu enciklopēdijas. Bibliotēkas krājumu papildina vērtīgs dāvinājums "Nacionālā enciklopēdija Latvija 100” ar plašu faktoloģisko pārskatu par valsti pēc neatkarības atjaunošanas. Paldies, Evelīnas Kokorevičas vecākiem!
Esam pateicīgi ikvienai ģimenei par aktīvu atbalstu. Lai katram ir vēlme ko jaunu uzzināt, atklāt un nokļūt kādā jaunā vietā ar skaistu grāmatu palīdzību!
Domājot par planētas piesārņojuma samazināšanu, otrreizējo resursu izmantošanu, no veciem T-krekliem izveidojām savas sporta somas! Zēniem radās ideja rudens brīvdienās izgatavot putnu būrīšus, putnu barotavas.
Izrādās labos darbus darīt ir viegli! Darot kopā, var paveikt daudz labu darbu!