Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis / 17.11.2019

1. klašu skolēnu mācību ekskursija uz Ādažu novada bibliotēku

Biblioteka 0Biblioteka 1Biblioteka 3Biblioteka 4Karjeras nedēļas ietvaros 1. klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz Ādažu novada bibliotēku ar mērķi - iepazīt bibliotekāra profesiju, bibliotekāra ikdienu, darba pienākumus.
Skolēni iepazinās ar bibliotēkas telpām, uzzināja, kā var izvēlēties grāmatas, kā grāmatas ir sakārtotas bibliotēkā, lai tās būtu vieglāk atrast, arī to, ka bibliotēkā ir datorprogramma, kurā ir apkoptas visas grāmatas.
Bibliotēkā bija aplūkojama grāmatu izstāde, kas stāsta par profesijām un papildināta ar mākslinieku zīmētām profesijām jaunākā skolas vecuma bērniem.
Skolēni saņēma nelielu uzdevumu – nosaukt, kādas profesijas ir sastopamas Ādažos, par ko Ādažos var strādāt.
Paldies Ādažu novada bibliotēkas darbiniekiem par viesmīlīgo uzņemšanu un interesanto stāstījumu!