Vārda dienu svin: Agija, Aldonis / 29.03.2020

booked.net

Jaunumi

Ekskursija uz Ādažu novada domi

Dome 0 CopyPiektdien, 18. oktobrī, Karjeras nedēļas ietvaros, visiem ceturto klašu skolēniem bija iespēja paviesoties Ādažu novada domē. Ēkas vestibilā mūs sagaidīja Normunds Masaļskis – projektu vadītājs, kurš īsumā pastāstīja par pašvaldības funkcijām., par ēku, kurā pašvaldība atrodas. Pēc tam devāmies apskatīt darba kabinetus, tikties ar darbiniekiem. Pirmās mūs uzņēma Ādažu klientu centra darbinieces, kuras skolēniem pastāstīja, kādos jautājumos šeit klientiem tiek palīdzēts. Nākamā tikšanās bija ar Domes izpilddirektoru Gunti Porieti. Viņš interesanti pastāstīja par to, ko tad dara deputāti un domes darbinieki. Dažas 4. klases satika arī domes priekšsēdētāju Māri Sprindžuku. Visiem bija iespēja pabūt viņa darba kabinetā. Skolēni varēja apsēsties apspriežu telpā pie lielā galda, lai uz brīdi iztēlotos sevi kādā no tikko iepazītajiem amatiem. Foto
Paldies atsaucīgajiem Ādažu novada domes darbiniekiem!

4. klašu skolēnu un audzinātāju vārdā Ilze Dreimane

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search