Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis / 17.11.2019

Interaktīvā lekcija – nodarbība “Nākotnes profesijas”

K 1 CopyKarjeras nedēļas ietvaros 2., 3. un 5.klašu skolēni apmeklēja interaktīvo lekciju - nodarbību “Nākotnes profesijas”. Skolēniem bija iespēja līdzdarboties un uzzināt, kādas un kāpēc profesijas ir populāras šobrīd, kādas profesijas ir “izmirušas”, kādas apdraudētas un kādas būs populāras nākotnē.
2. klašu skolēni paguva apmeklēt arī Ādažu pasta nodaļu un iepazīties ar pastnieka un pasta operatora profesijām, kā arī uzspēlēt spēli “Iepazīsim profesijas”, noskatīties mācību filmas par profesiju daudzveidību, spriest un diskutēt par tēmu mācību priekšmetu ietvaros. Skolēni veidoja savas karjeras Portfolio. Šajā nedēļā skolēni paplašināja savu priekšstatu par esošajām profesijām un profesijām, kas būs aktuālas tuvākajā nākotnē. Noskaidroja, kādu priekšmetu apguve ir ļoti nozīmīga savu karjeras mērķu sasniegšanai.   Foto