Vārda dienu svin: Ginta, Gunda, Gunta / 28.03.2020

booked.net

Jaunumi

Interaktīvā lekcija – nodarbība “Nākotnes profesijas”

K 1 CopyKarjeras nedēļas ietvaros 2., 3. un 5.klašu skolēni apmeklēja interaktīvo lekciju - nodarbību “Nākotnes profesijas”. Skolēniem bija iespēja līdzdarboties un uzzināt, kādas un kāpēc profesijas ir populāras šobrīd, kādas profesijas ir “izmirušas”, kādas apdraudētas un kādas būs populāras nākotnē.
2. klašu skolēni paguva apmeklēt arī Ādažu pasta nodaļu un iepazīties ar pastnieka un pasta operatora profesijām, kā arī uzspēlēt spēli “Iepazīsim profesijas”, noskatīties mācību filmas par profesiju daudzveidību, spriest un diskutēt par tēmu mācību priekšmetu ietvaros. Skolēni veidoja savas karjeras Portfolio. Šajā nedēļā skolēni paplašināja savu priekšstatu par esošajām profesijām un profesijām, kas būs aktuālas tuvākajā nākotnē. Noskaidroja, kādu priekšmetu apguve ir ļoti nozīmīga savu karjeras mērķu sasniegšanai.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search