Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis / 17.11.2019

9.d klase mācību ekskursijā Siguldā

9d 19d 29d 320. septembrī ekskursijā uz Siguldu devāmies arī mēs, 9.d klases skolēni. Ekskursija sākās Gūtmaņa alā, kur mēs iepazināmies ar tās vēsturi un leģendām. Izrādās, ka tā ir izveidojusies 400 milj. gadus atpakaļ. Viena no leģendām vēsta par Livonijas kareivi Rindaugu, kurš iemūrēja alas sienā savu skaisto, bet neuzticīgo sievu, kura nesagaidīja viņu no kara. Iemūrētā sieva rūgti raudāja un no viņas asarām izveidojās strautiņš, kurš tek līdz mūsdienām.
Un pēc tam mēs baudījām rudens skaistumus Siguldas parkā. Mums ļoti paveicās ar laika apstākļiem, tāpēc ka šajā skaistajā un saulainajā dienā mēs varējām izbaudīt rudens priekus. Tālāk mēs devāmies uz Tarzāna parku. Mēs varējām paši izvēlēties šķēršļu grūtības pakāpi un pārvarēto tos. Mums bija jautri un aizraujoši. Jauka, izzinoša, klases kolektīvu saliedējoša ekskursija!