Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis / 17.11.2019

Labo Darbu Nedēļa – 8.d klase

sunsMūsu klases skolnieki rūpējas par dzīvniekiem. Viņi apmeklē suņu patversmes, pastaigājas ar tajās mītošajiem suņiem. Skolēni mēdz pabarot klaiņojošos kaķus, kuri nav atraduši mājvietu pie cilvēkiem. Ir gadījumi, kad bērni ir glābuši kaķus, palīdzot nocelt tos no koka. Skolēni, braucot uz suņu patversmi, līdzi ņem barību un vēlāk ar suņiem pastaigājas.
Skolēni ir izpalīdzīgi pret līdzcilvēkiem, kaimiņiem, kuriem palīdz atvērt durvis, uznest līdz dzīvoklim bērnu ratiņus, veciem cilvēkiem, kaimiņiem uznest līdz dzīvoklim iepirkumu maisiņus vai somas.
Jaunieši dalās ar savām mantām, rotaļlietām, drēbēm, nododot tās to savākšanas paredzētajās vietās.
Meitene iztīrīja visas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpu, citi palīdzēja mājas pagalmā sagrābt lapas un to sakopt. Kopā ar kaimiņiem palīdzēja vākt rudens ražu-ābolus, ko vēlāk izdalīja draugiem un kaimiņiem.
Daži skolēni palīdz klasesbiedriem izskaidrot mācību vielu, lai labāk to apgūtu.
Trīs skolēni ir atnesuši tīras burtnīcas un lapas, lai citi skolēni tās varētu izmantot.

Klases audzinātāja Olga Vētra