Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis / 17.11.2019

Lāčplēša dienas Lāpu gājiens šogad 7.novembrī!

Lapu gajiens 2019Tradicionāli, kā katru gadu, arī šogad Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība, biedrība “Ādažu uzņēmēji”, biedrība “Ādažu novada Pensionāru biedrība”, Ādažu vidusskolas padome, biedrība “Zaļi Ādaži”, biedrība “Garkalnes Olimpiskais centrs” biedrība “ĀdažiVelo”, aicina visus Ādažu vidusskolas skolniekus un vecākus piedalīties Lāpu gājienā no Ādažu vidusskolas uz Nacionālo bruņoto spēku Ādažu militāro bāzi Kadagā. Pēc nacionālo bruņoto spēku lūguma Lāpu gājiens šogad 2019.gada 7.novembrī, pl.19:00. Pulcēšanās pie Ādažu vidusskolas no plkst.18.30.
Gājiena mērķis ir pateikties Latvijas valsts dibinātājiem un brīvības cīnītājiem, kuru ticība latviešu tautas nākotnei un nestie upuri deva iespēju latviešiem būt starp tām retajām pasaules tautām, kurām ir sava valsts.
Skolniekiem un vecākiem lūgums pieteikt savu dalību Lāpu gājienam klases audzinātājai līdz 4.novembrim. Gājiena organizatori atgādina, ka līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments(būs nepieciešams uzrādīt pie ieejas NBS bāzē) un lāpas!
Biedrību vārdā, Ādažu vidusskolas padomes priekšsēdētājs Jānis Grasis