Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis / 17.11.2019

Tikšanās par RTU bērnu un jauniešu universitātes darbības uzsākšanu Ādažu vidusskolā

tehn unvŠodien Ādažu novada domē notika tikšanās ar Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvjiem-sabiedrisko attiecību departamenta direktoru Ivaru Svilānu un Bērnu un jauniešu universitātes vadītāju Zandu Krancmani!
No Ādažu novada puses sarunā piedalījās attīstības un investīciju daļas vadītāja Karīna Miķelsone, projektu vadītāja Inita Henilane, biedrības “Ādažu uzņēmēji” valdes priekšsēdētājs Uldis Štēbelis un skolas direktors Česlavs Batņa!
Galvenā apspriešanas tēma - RTU bērnu un jauniešu universitātes darbības uzsākšana Ādažu vidusskolā un novadā!
Plānošanas process ir sācies un ar 2020. gada 1. septembrī universitātei vajadzētu uzsākt savu darbību skolā!