Vārda dienu svin: Uga, Hugo, Uģis / 17.11.2019

Veiksmīga dalība skolu veselību veicināšanas projektā “Apaļš kā pūpols!”

0 apalspup CopyĀdažu vidusskola 2019./2020. m.g. piedalās skolu veselību veicināšanas projektā “Apaļš kā pūpols!”, lai aktualizētu plašākā sabiedrībā tēmas un situācijas, kas saistītas ar vēža profilaksi un veselīgu dzīvesveidu. APSVEICAM Ādažu vidusskolas komandu - otobra mēneša uzvarētājus! Vēlam veiksmi un turam īkšķus, lai izdodas!!! Paldies skolotājai Ligitai Strautniecei un aktīvajiem skolēniem!
Oktobra mēnesī projekta “Apaļš kā pūpols!” dalībnieces – Ādažu vidusskola, Ādažu Brīvā Valdorfa skola un Saulkrastu vidusskola pētīja un apkopoja informāciju par smēķēšanas ietekmi uz veselību un, balstoties uz iegūtajām zināšanām, izveidoja flashmobu jeb zibakciju. Paldies visiem dalībniekiem par iesūtītajiem darbiem!
Šomēnes ekspertiem bija ļoti grūti izlemt, kurš būs šī mēneša uzvarētājs. Viņu domas dalījās, taču apkopojot rezultātus, esam noteikuši uzvarētāju. Līdz ar to, esam priecīgi paziņot oktobra mēneša uzvarētāju, un tas iiirrr… Ādažu vidusskola!!!   Foto