Vārda dienu svin: Ginta, Gunda, Gunta / 28.03.2020

booked.net

Jaunumi

Veiksmīga dalība skolu veselību veicināšanas projektā “Apaļš kā pūpols!”

0 apalspup CopyĀdažu vidusskola 2019./2020. m.g. piedalās skolu veselību veicināšanas projektā “Apaļš kā pūpols!”, lai aktualizētu plašākā sabiedrībā tēmas un situācijas, kas saistītas ar vēža profilaksi un veselīgu dzīvesveidu. APSVEICAM Ādažu vidusskolas komandu - otobra mēneša uzvarētājus! Vēlam veiksmi un turam īkšķus, lai izdodas!!! Paldies skolotājai Ligitai Strautniecei un aktīvajiem skolēniem!
Oktobra mēnesī projekta “Apaļš kā pūpols!” dalībnieces – Ādažu vidusskola, Ādažu Brīvā Valdorfa skola un Saulkrastu vidusskola pētīja un apkopoja informāciju par smēķēšanas ietekmi uz veselību un, balstoties uz iegūtajām zināšanām, izveidoja flashmobu jeb zibakciju. Paldies visiem dalībniekiem par iesūtītajiem darbiem!
Šomēnes ekspertiem bija ļoti grūti izlemt, kurš būs šī mēneša uzvarētājs. Viņu domas dalījās, taču apkopojot rezultātus, esam noteikuši uzvarētāju. Līdz ar to, esam priecīgi paziņot oktobra mēneša uzvarētāju, un tas iiirrr… Ādažu vidusskola!!!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search