Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

booked.net

Jaunumi

Dalība zīmējumu konkursā “Mēs portretos”

Darbs 1 CopyDarbs 2 CopyDarbs 3 CopyDarbs 4 CopyĀdažu vidusskolas 8. - 9. klases skolēni vizuālās mākslas stundās zīmēja portretus iesaistoties Ādažu domes piedāvātajā projektā “European days of local solidarity”. Lai veiktu darbu, skolēni pētīja, apzināja un iepazina Gruzijas un Latvijas etniskās atšķirības, vienlaikus meklējot kopīgo, vienojošo. Portretos tika atainoti latviešu un gruzīnu cilvēki. Darbu skolēni veica uz A3 formāta lapām, krāsoja ar zīmuļiem, pildspalvām vai krītiņiem. Izstrādājot šo darbu tika vairāk iepazīti gruzīnu un latviešu cilvēki, tiem raksturīgās sejas vaibstu nianses, runāts par sadraudzību starp tautām.
24 darbi tika atlasīti un tiks iesniegti Ādažu novadā izvērtēšanai. Paldies skolēniem un skolotājai Dacei Matisonei.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2020 Ādažu vidusskola

Search