Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija / 21.01.2020

Latvijas Nacionālā teātra izrādes “Pūt, vējiņi!” apmeklējums

b1bee1c739652019. gada 5. novembrī Ādažu vidusskolas 6.b klases skolēni pateicoties programmas “Latvijas skolas soma” atbalstam noskatījās Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Pūt, vējiņi!’’. Konkrētās izrādes apmeklējumu ieteica un atbalstīja skolēnu vecāki.
Skolēniem izrādē patika dažādi izrādes elementi - dažiem visvairāk patika tautastērpi, citiem - ka aktieri runāja skaļi un tas, ka fonā cilvēki aplika apkārt zelta plēves un bija ļoti spilgts, kā daugavieši strīdējās, kas ņems sievu, kā fona koris/dejotāji plūstoši mainīja vietas. Vairāki skolēni atzina, ka viņus emocionāli uzrunāja tieši izrādes nobeigums.
Tiesa, bija vairākas lietas, kas skolēniem vēl nebija skaidras – bija grūtības  izprast saturu, jo aktieri runāja tautasdziesmās, kāpēc visi meklēja sev tautumeitas; nesaprata, kurš kuru mīl un kāpēc Barba izdarīja pašnāvību.
Lielākā daļa skolēnu atzina, ka bija interesanti un kopumā izrāde patika, un skolēni vēlētos kopīgi apmeklēt teātri un noskatīties vēl kādu izrādi.