Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2020

booked.net

Jaunumi

Latvijai - 101! Svētku koncerti “Latvijas ceļi”

IMG 3002 Copy

Šodien skolā ievijās Latvijas ceļš – tāds krāšņs un bagātīgs, dāsns un interesants. Ceļš, kurš ir atvedis mūs visus šurp, lai svētku priekšvakarā mēs visi kopīgi izstaigātu Latvijas ceļus un novadus, apstājoties, ieklausoties un aizdomājoties, jo es dzīvoju vietā, kur Gauja viļņus uz jūru nes, kur māju logos uguns deg, kur miglas vāli tik balti, kur ābeļdārzos āboli smaržo, kur ceriņos meklējam laimi, kur dārzos visskaistākās puķes zied, Es dzīvoju zemē, ko par Latviju sauc.
Česlavs Batņa, Ādažu vidusskolas direktors: “Rīta pastaigā varbūt tu pagūsi saķert vējā virpuļojošo pēdējo rudens lapu un aizdomāties par to, kur sākas un kur beidzas Latvijas ceļš! Šī taka, šis lielceļš ved mūs pretī nākotnei, apstājoties un aizdomājoties par to, ka katru gadu, pieminot Latviju svētku reizē, tās ceļi kļūst garāki un garāki! Droši ejiet pa sev izvēlēto ceļu, apzinoties, ka tie atbalsojas Latvijas sirdī!” 
Daudz laimes, Latvija! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search