Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

booked.net

Jaunumi

Nacionālā teātra izrādes “Tikšanās vieta - Rīgas pilsētas II teātris" apmeklējums

IMG 20191112 144000 CopyNedēļā starp diviem Valstij nozīmīgiem datumiem 11. un 18. novembri, 9.e klase ar klases audzinātāju Inesi Laubenbahu apmeklēja Nacionālā teātra izrādi "Tikšanās vieta - Rīgas pilsētas II teātris". Šī izrāde ir par Latvijas Valsts dibināšanas brīdi, kas pasniegta jauniešiem interesantā un interaktīvā veidā. Kā rakstīts izrādes anotācijā: "Valsts dibināšanas dienas simulācija, iespēja pašiem personīgi atgriezties 100 gadus senā pagātnē, Rīgā, Pilsētas II teātrī, kur kopā sanāca gan drosmīgi un stratēģiski valstiski domājoši, gan vienkārši avantūristiski noskaņoti un nejauši iesaistīti cilvēki, kas pieņēma vēsturisko Latvijas Republikas proklamāciju. Starp patriotiski un jūsmīgi noskaņotiem, bija arī skeptiski un visu apšauboši cilvēki, starp gudriem un erudītiem – apjukuši – visas šīs balsis skanēs jums ausīs, un jums būs jāizšķiras, pie kuriem vēlaties piederēt jūs." Patiešām, balsis skanēja ausīs, jo katram izrādes apmeklētājam tika izsniegtas austiņas un vadības pults ar četriem audio kanāliem. Ar šiem rīkiem katrs jaunietis pats mazliet modelēja savu izrādi.   Foto
Vērtējums - patika, ļoti patika, bija interesanti, bija par īsu. Daudz laimes Latvija!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2020 Ādažu vidusskola

Search