Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija / 21.01.2020

Latvijas Leļļu teātra izrāde “Emīls un Berlīnes zēni”

Emils2Emils14.e klases skolēni 15.11.2019., pateicoties programmai ,,Latvijas skolas soma”, apmeklēja Latvijas Leļļu teātra izrādi ,,Emīls un Berlīnes zēni”. Ļoti interesanti bija vērot izrādi, jo skolēni bija lasījuši E. Kestnera grāmatu “Emīls un Berlīnes zēni”. Šis bija stāsts par īstu draudzību - Emīls Tišbeins, zēni un Ponija Cepurīte bija īsta komanda - viens otru atbalstīja un uzmundrināja. Tā bija brīnišķīga iespēja nokļūt bērnības pasaulē, kurā joprojām viss ir iespējams. 19 mūsu klases skolēniem šis bija pirmais Latvijas leļļu teātra apmeklējums.
Pēc izrādes skolēni dalījās ar saviem iespaidiem:
Mani izrādē pārsteidza milzīga izmēra, kustīgas kartona lelles un mūziķi, kuri visu izrādi spēlēja.
Mani sajūsmināja aktierspēle, jo sevišķi aktieris, kurš atveidoja Emīlu.
Man izrādē patika Emīls, visa viņa komanda, jo lieliski izmeklēja kā detektīvi. Viņi bija vienoti, draudzīgi un neatlaidīgi.
Man izrādē patika arī Emīla vecmāmiņa, jo viņai piemita lieliska humora izjūta.
Man vislabāk patika, ka Emīls Tišbeins vilcienā piesprauda ar milzīgu saspraudi. Zēns atcerējās to tiesā un pierādīja, ka nauda ir zagta. Man patika, ka viņi izdomāja sazinoties dažādas paroles.
Man patika, ka Emīls Tišbeins, Berlīnes zēni nepadevās grūtību priekšā un ieguva lielu naudas balvu.
Man patika, ka Berlīnes zēni nevis ignorēja Emīlu, bet nāca palīgā. Viņiem bija atjautīgs plāns kā atgūt pazaudēto naudu.
Man izrādē patika Emīls, jo zēns no Neištates bija drosmīgs. Viņš centās ne tikai pats atgūt  vecmāmiņai sūtīto naudu, bet arī pieņēma citu palīdzību.