Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

Nacionālā teātra izrādes “Alise brīnumzemē” apmeklējums

Alise23. novembrī programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Ādazu vidusskolas 4. b klase apmeklēja Nacionālā teātra izrādi “Alise Brīnumzemē” (režisore Inga Tropa). Skolēnus aizrāva neparastie Brīnumzemes tēli, skaistie un krāsainie tērpi, gaismu efekti.
Izrādes uzdevums bija runāt ar skolēniem mūsdienu bērnu valodā, caur mūsdienu tehnoloģijām, uzsverot to lietderību un arī kaitīgo ietekmi. Paldies par spilgto un iespaidīgo izpildījumu visiem, kas veidoja šo izrādi! Alise Brīnumzemē - stāsts par sapņošanu ar vaļējām acīm un atvērtu sirdi!
Dažiem skolēniem šī bija pirmā iespēja apmeklēt Latvijas Nacionālo teātri. Skolēni klātienē varēja aplūkot 1902. gadā dibināto Rīgas pilsētas 2. teātri, kur 1918.gada 18. novembrī tika proklamēta neatkarīga Latvijas valsts.

Aktuālie jaunumi