Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

Swedbank “Finanšu laboratorijas” apmeklējums

Fin lab20. novembrī 4.e klases skolēni apmeklēja Swedbank finanšu labaratoriju. Finanšu laboratorija ir jauna Swedbank sociāla iniciatīva 4.–12. klašu skolēnu finanšu pratības veicināšanai un pilnveidošanai, mudinot pieņemt pārdomātus lēmumus, rīkojoties ar savām finansēm. Nodarbība ir interaktīva ārpusskolas finanšu izglītības aktivitāte, kas papildina mācību procesu un sniedz iespēju gan iegūt jaunas zināšanas, gan praktiski nostiprināt jau esošās. Finanšu laboratorijas pamatā ir spēle ar izlaušanās istabas (Escape room) elementiem. 4.e klases skolēni atbildēja uz dažādiem ar finanšu pratību saistītiem jautājumiem, lai atklātu kodu, kas atslēdz seifu. Atminamā koda daļas bija apslēptas piecās tematiskās bāzes stacijās: budžeta plānošana, 21. gadsimta prasmes, atbildīga aizņemšanās, personības attīstība, drošība e-vidē. Aizraujoša, izglītojoša, saliedējoša nodarbība, paldies!

Aktuālie jaunumi