Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

Balti melnā, melni baltā pilsēta

Pilseta 1 Copy

Tradicionāli, katru mācību gadu 6. klašu skolēni vizuālās mākslas stundās veido telpiskas pilsētas. Katram ir sapnis par savu pilsētu. Iespējams kāda sapnis ir dzīvē kļūt par slavenu arhitektu... Šādu pilsētu un nākotni redz 6. klases skolēni.
Telpa, tā ir vieta, kurā mēs mitināmies, kurā mēs esam paši. Ar savām iecerēm un garīgo spēku paši atklājam nākotnes rakursus. Mūsu nākotne ir tikai mūsu rokās un to mēs veidojam paši!
Darba laikā skolēni iepazina arhitekta profesiju un, veidojot savu maketu, skolēni apzinājās un novērtēja savu veikumu.  Foto

Aktuālie jaunumi