Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

O. Vācieša radošo darbu konkursa “Gaujas prēmija” noslēguma pasākums

IMG 3101 Copy

29. novembrī Ādažu vidusskolā notika Ojāra Vācieša piemiņai veltītā jaunrades darbu konkursa “Gaujas prēmija” noslēguma pasākums, kurš pulcēja gan divu skolu konkursantus, skolotājus, gan arī viesus – Ādažu novada domes, bibliotēkas, muzeja pārstāvjus. Paldies visiem radošajiem, talantīgajiem skolēniem, paldies skolotājiem, paldies konkursa žūrijas dalībniekiem.
Žūrija atzinīgi novērtēja jauniešu prasmes, atgādinot, ka izveidotā Ādažu vidusskolas tradīcija ir turpināma un paplašināma, jo veicina mūsu literatūras apzināšanu, valodas kopšanu un radošu izpausmju apliecināšanu.
Klātesošie klausījās konkursantu darbu fragmentus Ādažu vidusskolas absolventa Ričarda Murāna un Ādažu teātra jauniešu lasījumā.
Radošākie darbu autori saņēma īpašās konkursa balvas un grāmatas, un kā sveiciens rakstītājiem izskanēja divas dziesmas nupat dibinātās meiteņu rok grupas izpildījumā. Vēlam veiksmi turpmāk! Foto

Aktuālie jaunumi