Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

booked.net

Jaunumi

Dalība LNMM izglītības programmā “Nāc muzejā!”

ME 1ME 2ME 3ME 4

20. novembrī Ādažu vidusskolas kluba "Mazie eiropieši" 5. - 7. klašu grupa devās uz Mākslas muzeju "Rīgas Birža", kur kopā ar Rīgas 15. vidusskolas 7. - 9.klašu skolēniem vēroja, pētīja un izzināja ievērojamā jūras ainavu meistara Ivana Aivazovska darbus. Mākslas muzejā bija skatāmi visi krājumā esošie meistara darbi, bet citā muzeja zālē, eksponēti vēl vairāku 19. gadsimta marīnistu šedevri .
Radošajā darbnīcā skolēni ar akvareļu krāsām atveidoja grupu darbu "Devītais vilnis"
Pēc pasākuma skolēni dalījās ar saviem iespaidiem. Skolēni bija guvuši vērtīgu pieredzi , kā skatīties gleznas, uzdodot trīs jautājumus: “Kas piesaista manu uzmanību gleznā? Ko es nesaprotu šajā gleznā? Par ko es brīnos šajā gleznā?”
Šī bija arī lieliska iespēja saliedēt skolēnus un radīt viņos interesi par bagāto mākslas pasauli.
2019./2020. mācību gadā Ādažu vidusskolas kluba "Mazie eiropieši" pamatskolas grupas skolēni, pateicoties “Skolas somas” sniegtajām iespējām turpina līdzdalību LNMM izglītības programmā "Nāc muzejā", programmas mērķis - veicināt iekļaujošas sabiedrības attīstību, rosināt empātiju, sapratni un sadarbību un programmas ietvaros skolēni gūst ne tikai mākslas un kultūras pieredzi, bet arī iespēju iepazīt un labāk izprast savus vienaudžus.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2020 Ādažu vidusskola

Search