Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija / 21.01.2020

“Starp mums, meitenēm, runājot!

IMG 3193 CopyIMG 3194 Copy2. decembrī 6. klašu meitenēm notika "P&G" Always izstrādātās programmas nodarbība "Starp mums, meitenēm, runājot!", lai palīdzētu meitenēm izprast fiziskās un emocionālās izmaiņas un sagatavoties tām, kā arī pieņemt tās un mazināt ar augšanas periodu saistīto stresu, celt meiteņu pašapziņu, apgūt veselīgas higiēnas ieradumus.
Paldies lektorei - medmāsai Mārai Madarai Galvanovskai par nodarbību.
Dzīvē izmantosim attīstošās domāšanas veidu, t.i. pārliecību, ka, pieliekot pūles, var uzlabot savas spējas, jo šādai pārliecībai ir milzīga ietekme – uzlabojas sekmes mācībās, skolēni izvēlas nopietnākus pārbaudījumus un vieglāk pārvar neveiksmes. Lai izdodas notiekošās pārmaiņas uztvert pozitīvi!