Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

Dalība CSDD konkursa “Gribu būt mobils!” neklātienes kārtā

GBMOBILS 1GBMOBILS 2GBMOBILS 3Tradicionāli visi 6. – 8. klašu skolēni tika rosināti veidot komandas un piedalīties konkursā “Gribu būt mobils!” Tā kā CSDD konkurss “Gribu būt mobils!” orientēts uz satiksmes drošības jautājumu mācīšanos un iegūto zināšanu praktisku izmantošanu, kā arī uz skolēnu intereses un personiskās iesaistes vairošanu ceļu satiksmē, jo 12 – 14 gadu vecumā skolēni ir ne tikai gājēji, bet arī velosipēdisti un topošie vai esošie mopēdu vadītāji, kam jāmāk pieņemt atbildīgi lēmumi arī sarežģītās satiksmes situācijās, tad visi Ādažu vidusskolas 6. – 8. klašu skolēni iesaistījās, veidoja komandas un piedalījās konkursā.
Šajā gadā konkursā piedalījās 114 komandas, t.i., 456 skolēni. Esam pārliecināti, ka laika posmā no 15. oktobra līdz 2. decembrim caur spēli un konkursa uzdevumiem visi mūsu skolas 6. – 8. klašu skolēni nemanot ir iemācījušies analizēt un izprast procesus, kas regulē drošu ceļu satiksmi un būs zinoši un droši tās dalībnieki.

Aktuālie jaunumi