Vārda dienu svin: Maruta, Alda / 07.07.2020

booked.net

Jaunumi

Ekoskolu seminārā “Salabo pasauli”

1 foto ekosk Copy3. decembrī Ādažu vidusskolas Ekoskolas komanda - 9 skolēni un skolotāja Linda Kalniņa viesojās Ropažu novada vidusskolā, kur pulcējās 9 Latvijas skolu Ekoskolu komandas, lai piedalītos praktiskajā seminārā Salabo pasauli.
Semināra galvenā tēma bija - Kā veidot skolas iepirkumu zaļāku? (lekciju vadīja Artūrs Jansons, biedrība “homo ecos”), noskaidrot Pārtikas sistēmas, lauksaimniecības un dabas daudzveidības savstarpējo saistību un ietekmes (lekciju vadīja Elīna Pekšēna, Pasaules Dabas Fonds), skolēniem bija iespēja piedalīties praktiskajās nodarbībās Zaļāka pārtika skolās un mājās. Bija iespēja satikt vietējos ražotājus no Ropažu novada, kuri dalījās savā pieredzē un veiksmes stāstos.
Kopumā viesošanās un darbošanās bija ļoti interesanta un saistoša, jo mijās mācību stundās iegūtās zināšanas un aktuālais šobrīd sabiedrībā - kā veiksmīgi veidot un dzīvot ilgtspējīgā sabiedrībā un kā pēc iespējas mazāk kaitēt apkārtējai videi ar cilvēka ikdienas rīcību. Tika pārspriests aktuālais jautājums par pārprodukciju pasaulē un mūsu ikdienas pārtikas patēriņa mazināšanu.
Jaunieši atzina, ka ir guvuši vielu pārdomām par savu rīcību un attieksmi pret vides procesiem, ko izraisa cilvēks 21. gadsimtā. Tāpat, dzima idejas līdzīgu pasākumu organizēšanā mūsu skolā.
Priekšā vēl Ekoskolu Ziemas forums! Lai izdodas!   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2020 Ādažu vidusskola

Search