Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

booked.net

Jaunumi

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Uzņēmēja gēns”

IMG 3196 CopyIMG 3200 Copy3. decembrī 10.b un 11.ab klašu skolēni piedalījās karjeras attīstības atbalsta pasākuma nodarbībās “Uzņēmēja gēns”, lai pilnveidotu skolēnu izpratni par topošajiem uzņēmējiem nepieciešamajām prasmēm, kā arī iespējām tās pilnveidot un attīstīt pašnovērtējuma veikšanas un karjeras lēmuma pieņemšanas prasmes.
Personīgās izaugsmes trenera, biznesa konsultanta vadībā nodarbības notika lekcijas – diskusijas veidā. Skolēniem ar dažādu metožu un uzdevumu palīdzību tika nodrošināta iespēja izvērtēt savu piemērotību uzņēmējdarbībai. Lekcijas – diskusijas laikā daudz tika runāts par topošajiem uzņēmējiem nepieciešamajām prasmēm, par sava biznesa radīšanu, par uzņēmēja ikdienu un izaicinājumiem. Skolēni, piedaloties diskusijā, pildot dažādus uzdevumus, varēja veikt savu pašnovērtējumu un noteikt savu atbilstību uzņēmējdarbībai.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2020 Ādažu vidusskola

Search