Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Uzņēmēja gēns”

IMG 3196 CopyIMG 3200 Copy3. decembrī 10.b un 11.ab klašu skolēni piedalījās karjeras attīstības atbalsta pasākuma nodarbībās “Uzņēmēja gēns”, lai pilnveidotu skolēnu izpratni par topošajiem uzņēmējiem nepieciešamajām prasmēm, kā arī iespējām tās pilnveidot un attīstīt pašnovērtējuma veikšanas un karjeras lēmuma pieņemšanas prasmes.
Personīgās izaugsmes trenera, biznesa konsultanta vadībā nodarbības notika lekcijas – diskusijas veidā. Skolēniem ar dažādu metožu un uzdevumu palīdzību tika nodrošināta iespēja izvērtēt savu piemērotību uzņēmējdarbībai. Lekcijas – diskusijas laikā daudz tika runāts par topošajiem uzņēmējiem nepieciešamajām prasmēm, par sava biznesa radīšanu, par uzņēmēja ikdienu un izaicinājumiem. Skolēni, piedaloties diskusijā, pildot dažādus uzdevumus, varēja veikt savu pašnovērtējumu un noteikt savu atbilstību uzņēmējdarbībai.

Aktuālie jaunumi