Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

booked.net

Jaunumi

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Uzņēmēja gēns”

20191203 120900 1 Copy20191203 094837 1 Copy20191203 101448 1 Copy20191203 141947 1 Copy6. decembrī Ādažu vidusskolā karjeras attīstības atbalsta pasākumā “Uzņēmēja gēns” piedalījās10.ac klašu skolēni. 3. decembrī nodarbības notika 10.b, 11.ab un 12.ab klašu skolēniem. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros ar minētā projekta finansiālu atbalstu.
Saskaņā ar Ādažu novada pašvaldības attīstības plānu/ stratēģiju uzņēmējdarbības attīstīšana ir viena no prioritātēm,- attiecīgi Ādažu vidusskolas viens no karjeras attīstības atbalsta prioritārajiem virzieniem ir uzņēmējspēju attīstīšana vidusskolēniem. Karjeras attīstības atbalsta pasākuma “Uzņēmēja gēns” mērķis tika sasniegts, pilnveidojot skolēnu izpratni par topošajiem uzņēmējiem nepieciešamajām prasmēm, kā arī iespējām pilnveidot pašnovērtējuma veikšanas un karjeras lēmuma pieņemšanas prasmes.
Pasākuma ietvaros tika īstenotas Personīgās izaugsmes treneres, biznesa konsultantes Lailas Šēnbergas vadītas 4 (80 min. garas katra) karjeras attīstības atbalsta nodarbības lekciju – diskusiju veidā. Skolēniem ar dažādu metožu un uzdevumu palīdzību bija iespējams izvērtēt savu piemērotību uzņēmējdarbībai. Lekciju – diskusiju par topošajiem uzņēmējiem nepieciešamajām prasmēm un sava biznesa radīšanu, par uzņēmēja ikdienu un izaicinājumiem laikā skolēni, piedaloties diskusijās, pildot dažādus uzdevumus, veica savu pašnovērtējumu un noteica savu atbilstību uzņēmējdarbībai.
Pasākums “Uzņēmēja gēns” palīdzēja vidusskolēniem pilnvērtīgāk izprast topošajiem uzņēmējiem nepieciešamās īpašības, kvalitātes un prasmes, kā arī to, ka visas prasmes var iemācīties, galvenais ir vēlēšanās, enerģija (uzmanība) un atbildība. It visā, kur tiek ieguldīta enerģija, tiek gūts rezultāts. Cilvēka kontroles zonā ir tikai viņa piepūle. Neviens no malas nevar samazināt cilvēka vērtību. Katram pašam jāsāk vadīt savu dzīvi un būt atbildīgiem par to.
Atziņas pēc pasākuma:
   * Patika iespēja kļūt atvērtākam un izprast citu domas par sevi;
   * Guvu iedvesmu kaut ko sākt darīt, mācīties nevis atmest malā, kad kaut ko nesaprotu;
   * Patika, ka pašam jādomā. Sapratu, ko vajag sevī mainīt;
   * Noderīgs pasākums, jo ikdienā par sevis pilnveidošanas iespējām nebiju domājis;
   * Patika atklātība un lēmuma pieņemšana par sevis attīstīšanas nepieciešamību;
   * Motivēja darīt vairāk un labāk;
   * Iemācījos labāk, atbildīgāk sadarboties ar otru cilvēku:
   * Patika strādāt ar sevi, iespēja saprast sevi labāk;
   * Pasākums lika padomāt savu attieksmi pret lietām un cilvēkiem. Apdomāt dzīves izvēles. Saprast iemeslu savām negatīvajām īpašībām;
   * Patika praktiska darbošanās ar iespēja sevi novērtēt nenonicinot;
   * Saprotu, ko man sevī jāmaina.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2020 Ādažu vidusskola

Search