Vārda dienu svin: Rauls, Rodrigo / 25.09.2020

Labdarībai - 11.a klases skolēni

Labd1 CopyLabd2 CopyLabd3 CopyZiemassvētki ir gaišuma un sirsnības pilni svētki, kad ar labiem vārdiem un darbiem varam iepriecināt ne tikai savas ģimenes un draugus, bet arī līdzcilvēkus. To šogad izlēmām darīt arī mēs, 11.a klase, piedaloties labdarības akcijās “No sirds uz sirdi!” un “Sasildīsim sirsniņas!”.
10. decembrī kabinetu pārvērtām par rūķu darbnīcu – klausījāmies Ziemassvētku dziesmas, kopīgi saiņojām sagādātās dāvaniņas un ar roku rakstījām apsveikuma kartiņas. Gandarījumu, prieku un lepnumu par paveikto ir vārdos grūti izsacīt!
Radi arī Tu svētku sajūtu, piedaloties kādā no labdarības akcijām!
* «NO SIRDS UZ SIRDI» - novada bērniem invalīdiem, pensionāriem - iesaiņotas dāvaniņas ar kartīti (piparkūkas, konfektes, sveces, utt.)
* «DĀVANA MAZAJAM DRAUGAM» - dzīvnieciņiem (profesionālā barība)
* «SASILDĪSIM SIRSNIŅAS!» - Palīdzēsim.lv (labas lietas, kas var noderēt - skaisti iesaiņotas ar kartīti).
Lai gaiši svētki, prieks katrā mājā!!!