Vārda dienu svin: Rauls, Rodrigo / 25.09.2020

“Pie piparkūku sirsniņas” eglīte skolotājiem - senioriem

IMG 3220 Copy

Kā katru gadu, mazu mirkli pirms Ziemassvētkiem, 11. decembrī mūsu skolā laipni gaidīti mūsu pensionētie skolotāji.
Tikšanās vieta bija izraudzīta jaunajā Ādažu sākumskolas ēkā. Skolēni bijušos skolotājus aicināja uz nelielu lugu, ko bija sagatavojuši 4.g klases skolēni kopā ar audzinātāju Lieni Klēveri. Luga “Pie piparkūku sirsniņas“ radīja jauku Ziemassvētku noskaņojumu.
Pēc lugas noskatīšanās skolēni aicināja mūsu ciemiņus nelielā ekskursijā pa jauno skolu.
Noslēgumā pie kafijas tases un piparkūkām pensionētie skolotāji dalījās iespaidos par jauno skolu, tika deklamēti dzejoļi, jo bija sarūpētas arī nelielas dāvanas.
Lai Priecīgs ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks! Paldies visiem, kas šo pasākumu veidoja un padarīja tik sirsnīgu.   Foto

Ādažu vidusskolas arodbiedrība