Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija / 21.01.2020

Labdarībai - 6.d klases skolēni

IMG 3321 CopyIMG 3320 CopyZiemassvētku laiks... Dienas paliek arvien īsākas, taču naktis, piebērdamas debesis ar zvaigžņu paklāju, uzzied savā burvībā. Cilvēki šajā laikā kļūst labestīgāki, dāsnāki un atvērtāki. Gribas iepriecināt savus līdzcilvēkus, ir vēlme izdarīt ko ļoti labu un iepriecināt kādu noskumušu sirsniņu.
Mēs, 6.d klases skolēni,  kopā ar vecākiem un savu klases audzinātāju vienojāmies, ka mums paredzētās saldumu pakas ziedosim dāvanā Ādažu novada bērniem invalīdiem. Lai gaiši un priecīgi svētki!
Radi arī Tu svētkus, piedaloties kādā no labdarības akcijām un savu dāvinājumu nodod 17. decembrī  I stāva aplī no plkst. 12.15 līdz 13.00!
* «NO SIRDS UZ SIRDI» - novada bērniem invalīdiem, pensionāriem - iesaiņotas dāvaniņas ar kartīti (piparkūkas, konfektes, sveces, utt.)
* «DĀVANA MAZAJAM DRAUGAM» - dzīvnieciņiem (profesionālā barība)
* «SASILDĪSIM SIRSNIŅAS!» - Palīdzēsim.lv (labas lietas, kas var noderēt - skaisti iesaiņotas ar kartīti).
Lai gaiši svētki, prieks katrā mājā!!!