Vārda dienu svin: Ildze, Ilze, Izolde / 27.01.2020

Atveram savu sirdi labdarībai!

Labd 1Cik daudz gaismas uz ceļa, pa kuru mums jāiet… Iesim saņemt un starot, un dot! (O.Vācietis)
Noslēgumam tuvojas 2019. gads un katrs no mums klusībā izvērtē tā notikumus. Cik dažādi cilvēki, tik dažādi likteņi, tik dažādi notikumi, bet visus mūs vieno vēlēšanās, lai būtu veselība un mierīga ikdiena, lai nākošais gads būtu mums laimīgāks kā aizejošais. Ziemassvētki ir nesavtīgas ziedošanas un sirsnīgas pateicības laiks, tāpēc tradicionāli, gada noslēgumā aicinājām skolēnus atsaukties un piedalīties labdarības akcijās:
* «NO SIRDS UZ SIRDI» - novada bērniem invalīdiem, pensionāriem - iesaiņotas dāvaniņas ar kartīti (piparkūkas, konfektes, sveces, utt.)
* «DĀVANA MAZAJAM DRAUGAM» - dzīvnieciņiem (profesionālā barība)
* «SASILDĪSIM SIRSNIŅAS!» - Palīdzēsim.lv (labas lietas, kas var noderēt - skaisti iesaiņotas ar kartīti).
Paldies ģimenēm par atsaucību, dāsnumu, sirds siltumu. Lai sarūpētie dāvinājumi iepriecina Ziemassvētkos un iedvesmo labiem darbiem visa 2020. gada garumā!
Lai gaiši svētki, prieks katrā mājā!!!   Foto

Aktuālie jaunumi