Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris / 22.09.2020

booked.net

Jaunumi

Sveicam CSDD konkursa "Gribu būt mobils!" uzvarētājus

IMG 3735 CopyIMG 3741 CopyKonkursā “Gribu būt mobils!” piedalījās visi 6.-8. klašu skolēni. Apsveicam komandas, kas izcīnīja iespēju piedalīties CSDD konkursa pusfinālā: 6.a klases komandu “Ādaži-6.a-2”: Ernests Brigmanis-Briģis, Roberts Graudiņš, Rūdolfs Graudiņš, Valters Volkolakovs un 8.b klases komandu: “Kaspars&pārejas”: Kaspars Voronovs, Adrija Medne, Amēlija Zīvere, Kate Laicāne. Vēlam veiksmi!
Daudzi skolēni konkursā uzrādīja augstus rezultātus un saņēma dāvanā no CSDD brīnišķīgu somiņu, ko varēs izmantot ne tikai braucot ar velosipēdu. Diemžēl, saskaņā ar nolikumu, skolēni pusfinālā nevarēs piedalīties, jo no skolas drīkst startēt tikai 2 komandas. Augstus rezultātus konkursā uzrādīja: Barba Zālīte (6.a), Emīls Balodis (6.b), Elīna Kronberga (6.b), Sindija Kazeka (6.c), Viktorija Baltrūne (6.c), Dana Nemmika (6.e), Ralfs Redlihs (6.e), Ernests Movčans (6.e), Markuss Lindermanis (6.l), Megija Kristiāna Možeika (6.l), Alberts Kalniņš (7.a), Jānis Oto Veismanis (7.a), Liene Līce-Līcīte (7.a), Elizabete Bokta (7.b), Kristers Ļucāns (7.b), Mikuss Šteins (7.c), Kristiāna Gudermane (7.e), Leons Ustinovs (7.e), Renārs Butāns (7.e), Rihards Bukins (8.b), Kristaps Čerpinskis (8.b), Patrīcija Ustinova (8.b), Evelīna Runce (8.b), Jānis Volkolakovs (8.b), Milena Žuravļova (8.b), Ralfs Rudzītis (8.b), Beāte Līna Rauza (8.b), Marks Kipers (8.b),Krista Balode (8.c), Sofija Pociluiko (8.c), Katrīna Popele (8.c), Ģirts Zbitkovskis (8.c), Elians Iļja Fialkovskis (8.d), Daņila Kuļikovs (8.d), Aleksandra Lomakina (8.d), Sofija Saveļjeva (8.d), Arta Edīte Rezevska (8.e). Apsveicam!
Straujiem soļiem pienākusi pirmā mācību semestra izskaņa un priekšā gaidītās ziemas brīvdienas. Skolēni, atcerēsimies par savu drošību - izvērtēsim, kur varam draiskoties un kādas aktivitātes neapdraud ceļu satiksmi un tās dalībniekus. Diennakts tumšajā laikā atceramies par atstarotājiem. Vēlam visiem apņēmību būt drošiem un apzinīgiem ceļu satiksmes dalībniekiem!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2020 Ādažu vidusskola

Search