Vārda dienu svin: Severīns, Urzula / 21.10.2020

“Mīlestība cauri gadu simtiem”

IMG 10000 Copy

Valentīndienā, 14. februārī, Ādažu vidusskolas 10.c klases skolēni prezentēja kultūrizglītības jomā īstenoto projektu "Mīlestība cauri gadu simtiem". Tas bija pusotru mēnesi ilgs darbs, kura laikā skolēni realizēja radošu iestudējumu, sākot no idejas, tēmas izvēles, dažādu izteiksmes veidu un metožu izmēģināšanas, specifisko prasmju apguves un pieredzes uzkrāšanas līdz mākslinieciskās jaunrades apliecinājumam. Izrādes skatītāji varēja izsekot mīlestības spēkam ne vien viduslaiku un renesanses, bet arī 19. gadsimta periodā un izvērtēt šo jūtu nozīmi mūsdienās.
Dalība projektā jauniešiem deva jaunu pieeju vēstures notikumu izpratnē, kā arī citu pieredzi kultūras un literatūras apguvē.
"..ja mēs nebūtu iemīlējušies, tad.. mēs būtu divi nabaga cilvēki ar aplauztiem spārniem," tā skatītājiem apgalvoja iestudējuma galvenie varoņi - Kristaps un Elizabete (Rihards Brīnums un Paula Līdaka).
Ir Valentīna diena! Lai visiem skaists lidojums uz mīlestības spārniem!
Paldies skolēniem, skolotājām Vairai Baltgailei un Andai Kļavei - projekta virzītājām. Foto