Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris / 22.09.2020

booked.net

Jaunumi

Klase ar skatu uz pasauli

Foto 512020.gada janvārī pateicoties dalībai Erasmus+ projektā 21.gadsimta stunda- pedagoga profesionālais izaicinājums- Ādažu vidusskolas 2 pedagogiem- Jolantai Osītei un Lindai Kalniņai- bija iespēja piedalīties profesionālās pilnveides kursos Francijā. Kursu nosaukumus – Klase ar skatu uz pasauli- un to saturs pilnībā atspoguļoja 21.gadsimta izglītības sistēmas jauninājumus un tendences.
Jau sen vairs nav noslēpums, ka skola gatavo jauniešus citādākai pasaulei, nekā tā bija daudzus gadus atpakaļ. Viss izglītošanās process ir kļuvis bagātīgāks un daudzpusīgāks, un līdz ar to pedagogam ir būtiski jāpapildina savas profesionālās iemaņas, lai vadītu pēc iespējas daudzšķautņaināku un jēgpilnāku mācību stundu. Pie kam, mācīšanās process mūsdienās nebeidzas ar mācību stundu, bet gan ir paplašināts un vērsts uz dažnedažādu prasmju apguvi reālās dzīves situācijās. Starptautiskie projekti, diskusijas, skolēnu apmaiņas programmas, praktiski pētnieciskie darbi – tā ir tikai maza daļa no šodienas mācību procesa skolā. Neapšaubāmi, lai to veiksmīgi vadītu un palīdzētu augt jaunai, konkurētspējīgai un elastīgai paaudzei, klases priekšā ir jābūt tikpat zinošam, atvērtam un erudītam skolotājam.
Šo kursu saturs ietvēra tādas tēmas kā globalizācija, mācību iestādes internacionalizācija, identitātes apzināšanās, starptautisko projektu realizācija un kompetenču saturs izglītībā. Pedagogi no 4 valstīm piedalījās diskusijās, plānoja mācību stundas, analizēja savu darbu un padziļināti pētīja mūsdienu skolas procesus. Visas nodarbības notika dažādās vietās, bija nodrošināts darbs svešvalodā un nepārtraukta apmaiņa ar praktiskām idejām mācību procesa uzlabošanai.
Paldies Ādažu vidusskolas vadībai un Ādažu novada domei par atbalstu dalībai projektā!

Linda Kalniņa, angļu valodas skolotāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2020 Ādažu vidusskola

Search