Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris / 22.09.2020

booked.net

Jaunumi

Vokālais konkurss ‘’E-faktors’’

01 Copy

27. februārī Ādažu vidusskolas aplī norisinājās vokālais konkurss ‘’E-faktors’’. Jau agrāk Eiropas klubs rīkoja dziedāšanas konkursus ‘’Dziesma manai paaudzei’’, kā arī ‘’Minivīzija’’, un pēc vairāku gadu pārtraukuma šogad tika noorganizēts konkurss ar nosaukumu ‘’E-faktors’’ – saīsinājums no pilnā konkursa nosaukuma ‘’Eiropas faktors’’. Dalībnieki iepriekš rūpīgi gatavoja savus priekšnesumus, piedaloties arī ģenerālmēģinājumā iepriekšējā dienā. Konkurss sākās ar jaunākās dalībnieku grupas priekšnesumiem (6.l klase) Luīze spēlēja muzikālo pavadījumu dziesmai “Ocean eyes”, ko izpildīja Patrīcija. Konkursu turpināja Alise arī no 6.l klases. Labu vokālu sniegumu demonstrēja Laura Anna no 8.c klases. Savukārt skolas direktors atzina, ka viskvalitatīvākais priekšnesums bija Danielai Milbergai-Zuzai, kura ieguva 2. vietu. Protams, arī rokgrupa pārsteidza klātesošos un šoreiz ar Noras Bumbieres dziesmu ‘’Vēl nav par vēlu’’, izcīnot 1. vietu. Kamēr vēl nebija par vēlu savu dalību pēdējā mirklī pieteica zēnu duets “Divi tenori’’, kuri dziedāja par godu mājās palikušajam Tomasam, izpildot dziesmu “Gribu kā bērns vēl just’’, ieskatoties vārdus grāmatā, kuri brīžiem gan tika aizmirsti, padarot šo konkursa daļu jautrāku. Neparasta bija konkursa izskaņa, jo to tādu padarīja grupa ‘’Pieniņi’’ no 11.a klases, lielu daļu vērtējuma iegūstot izpildījuma atraktivitātes ziņā, klātesošos pārsteidzot arī ar papīra lidmašīnu lietus gāzienu no 2. stāva, izpildot grupas ‘’Prāta vētra dziesmu ‘’Lidmašīnas’’, ierindojoties 3. vietā. Paldies Ivaram Kraucim, kas nodrošināja muzikālo pavadījumu uz klavierēm gan konkursa, gan ģenerālmēģinājuma laikā, kā arī konkursa žūrijai: direktora vietniecei interešu izglītības jomā Sarmai Jēkabsonei, skolas direktoram Česlavam Batņam, Eiropas kluba koordinatorei Sarmītei Savickai, Eiropas kluba pārstāvei Katrīnai un pārstāvim no HC parlamenta Gustavam, Eiropas klubam par pasākuma organizēšanu, pasākuma vadītājiem: Ģirtam un Niklāvam, visiem dalībniekiem un klātesošajiem! Būsim priecīgi Jūs redzēt mūsu nākamajos pasākumos!   Foto

Teksts - R.Piveņš (11.a) , foto A.S.Neretniece, K.Jonāne (11.b) 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2020 Ādažu vidusskola

Search