Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris / 22.09.2020

booked.net

Jaunumi

Karjeras izglītības atbalsta pasākums "Sociālas uzņēmējdarbības iespējas un nianses"

IMG 3850 Copy6. martā 9. klašu skolēniem notika karjeras izglītības atbalsta pasākums "Sociālas uzņēmējdarbības iespējas un nianses", lai skolēni varētu iepazīties ar sociālās uzņēmējdarbības jēdzienu un praktiskiem piemēriem Latvijā, Eiropā un pasaulē
Nodarbības sākumā audzēkņi tika iepazīstināti ar Sociālās uzņēmējdarbības jēdzienu un izpratni Latvijā un pasaulē, tās likumisko regulējumu Latvijā un nosacījumiem statusa iegūšanai Latvijā, kā arī par atšķirībām starp sociāli atbildīgu un sociālo uzņēmumu.
Skolēni tika iepazīstināti ar reāliem piemēriem par sociālajiem uzņēmumiem, to darbības virzieniem Latvijā un pasaulē, kā arī tika iesaistīti diskusijā/grupu darbā par problēmām un to risinājumiem Ādažos un to apkārtnē. Foto

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Aktuālie jaunumi

©2020 Ādažu vidusskola

Search